Καλώς ήλθατε στο blog του Λάζαρου Παπαλαζάρου.


Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΔ για το Σ/Κ 13 και 14 Ιανουαρίου.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13-01-2018 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14-01-2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA
Α΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 15.00....




ΓΗΠΕΔΑ
ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
--------------------------------------------------------------------- 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 
-----------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 
ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
-----------------------------------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
Κ. ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
---------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟY 

9η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 17-01-2018 ΩΡΑ 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ 2016 
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
---------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο.ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΩΡΑ 11.00
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
---------------------------------------------------------





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
--------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

9η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
ΡΕΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
---------------------------------------------------------