Καλώς ήλθατε στο blog του Λάζαρου Παπαλαζάρου.


Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2018

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΔ Σαββατοκύριακου 10&11/2/2018. Χωρίς Α' ....αλλά με κύπελλο και Β'

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10-02-2018 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 11-02-2018 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Ε ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ SPORTICA
2017-2018
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΌ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ.....




----------------------------------------------------------------- 
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
----------------------------------------------------------------- 




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 
----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
Β ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

14η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 13.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ 2016 

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΩΡΑ 11.00
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018


12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 

12η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 14-02-2018 ΩΡΑ 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
-----------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

12η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018 ΩΡΑ 12.30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

12η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
-----------------------------------------------------------------


Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ