Καλώς ήλθατε στο blog του Λάζαρου Παπαλαζάρου.


Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2018

Αλλαγή ώρας το Σ/Κ στα παιχνίδια της ΕΠΣΔ. Ξεκινούν στις 15:15

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 03-02-2018 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 04-02-2018 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA
Β΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 ΩΡΑ 15.15.....




ΓΗΠΕΔΟ
ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
ΚΑΛΑΜΩΝΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
----------------------------------------------------------------- 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
----------------------------------------------------------------- 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 15.15
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 
ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ 
ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
----------------------------------------------------------------- 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
Β ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

13η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

11η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ 2016
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

11η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΡΕΠΟ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
-----------------------------------------------------------------




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

11η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 
----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018


11η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 
ΡΕΠΟ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
-----------------------------------------------------------------